Отправить нам сообщение

UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм»!

UITT-2016 приветствует участников, гостей и посетителей!

30.03.16 в Международном выставочном центре состоялось официальное открытие ХХИИМижнароднои туристической выставки UITT-2016 «Украина — путешествия и туризм», при участии государственных структур, дипломатов, ведущих представителей туристического бизнеса и уважаемых иностранных гостей.

Уже двадцать второй год выставка UITT является важной и чрезвычайно масштабным событием туристической сферы Украины, которая собирает под одной крышей профессионалов туристического рынка как национального, так и международного уровней, представителей государственных структур, сфер медиа, отельеров и перевозчиков.

Після офіційної частини відкриття виставки відбувся брифінг, на якому було висвітлено актуальні питання та результати розвитку вітчизняного туризму. В обговореннях взяли участь начальник Департаменту розвитку туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – Іван Ліптуга, який окреслив перспективи розвитку туризму в Україні на 2016-2017 роки, та начальник Управління туризму Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації — Антон Тараненко, який представив нову туристичну концепцію м.Київ.

Виставка UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм» проходить з 30 березня по 1 квітня у МВЦ м.Київ. Варто також зазначити, що протягом третього дня UITT-2016 – 1 квітня – на відвідувачів чекає море спеціальних пропозицій, цікавих подарунків та приємних сюрпризів. Відвідувачі виставки зможуть узяти участь у розіграші сертифікатів та придбати тури за вигідними цінами від провідних туристичних компаній.